מירב היוגה - יוגה טיפולית בקעת אונו
יוגה טיפולית ברמת גן

יוגה טיפולית בבקעת אונו


סובל/ת ממוגבלויות גופניות?  כאבי גב?  מחלה כרונית?  פיברומיאלגיה?​  חרדות?
 
טיפול פרטני - אחד על אחד
יוגה טיפולית מתאימה למי שזקוק לאימון אישי מכל סיבה, זהו טיפול דרך תנועה, תהליכי נשימה, הרפיה ומדיטציה.
בהיבט התנועתי אני משלבת אימון גופני מהיוגה והפילאטיס לפי מה שנדרש לאזן, לחזק או להאריך.
יוגה טיפולית תעזור בשיקום ואף בריפוי מגוון רחב של בעיות פיזיות תוך כדי פיתוח אורח חיים רגוע, בריא ומאוזן יותר, האימונים מתקיימים ברמת גן.
 
יוגה טיפולית- שיפור בריאות, תנועה והרגלי חשיבה 
למקסימום תוצאות האימון במסגרת אישית נותן יתרון בהתאמתו הייחודית של הטיפול לצרכים ולרמה הפיסית והאישית של המטופל.
בתקופות קשות של מתח ולחץ היוגה הטיפולית מהווה טיפול המעצים את השחרור והמודעות הן במימד הגופני והן במימד הנפשי-רגשי.
במקרים של מגבלות פיזיות רבות היוגה הטיפולית נותנת מענה לשיקום הגוף-נפש ומאפשרת למידה חדשה של דפוסים פיסיולוגים אותם רוצה המאומן לתקן.
ביוגה הטיפולית התרגול מותאם לכול מטופל מתוך התחשבות במגבלותיו התנועתיות, תוך  התרכזות בבניית תכנית אימון שתוציא אל הפועל את מירב הפוטנציאל האישי והיכולות הטמונים בו.
ביוגה טיפולית המאומן מקבל כלים לתרגול עצמאי בביתו בנוסף לעבודה באימון המשותף.
 • יוגה טיפולית מומלצת לכל מי שרוצה להיות פעיל בריפוי ואיזון גופו ולהשפיע לטובה על אורח חייו ובריאותו.
 • כלים להפחתת כאבים כרונים ודרכי התמודדות טבעיים דרך התרגול. לתרגול יוגה בזמן כאב לחץ כאן
 • בתרגול נתרכז באימון יוגה לגוף, בנשימה מודעת ומדיטציה.
 • אני מתאימה כלים רבים מגישות שונות,  כמו NLP ומשלבת לפי הצורך, תיפתחו לאמונות שמקדמות ריפוי ושחרור. מה זה NLP?
 באימון תלמדו: 
 • לא להימנע מתנועה, לאהוב תנועה ולתרגל נכון ומדויק
 • לכבד ולהקשיב לגופכם ולעצמכם
 • להכיר ביכולות ובגבולות האמיתיים שלכם
 • לשנות את היחס אל המחלה והכאב ולהתמודד בעזרת כוחות מחודשים שתשיגו באימון
 • לתרגל ממקום של אהבה וקבלה עצמית של חייכם הוויתכם
 • תקבלו כלים להתבוננות ומודעות עצמית
 • כלים רבים להתמודדות עם כאב
 • ליווי אישי שלי ותמיכה בתהליכי החלמה
 

המלצות


הגעתי למירב אחרי שהגוף החליט שנמאס לו כבר שאני לא מפעילה אותו וכל יום קמתי עם כאב אחר.
לא האמנתי שאצליח להתמיד. היום אני מאושרת. מצאתי תחום שמאוד מתאים לי וזה היוגה. יותר נכון יוגה טיפולית. מירב נעימה. מקצועית ומדויקת. ואני מרגישה נפלא עם הגוף שלי.
ענת פ.
 

"לפני כעשר ושנים אובחנתי כסובלת מפיברומיאלגיה. אימון היוגה הטיפולית אצלך הוא ללא ספק אחד הכלים שעזרו לי להתמודד עם המחלה ולנצח אותה. 
האימון ביוגה טיפולית חולל שינוי מדהים בחיי ואני רוצה להביע בפניך את הערכתי הרבה אליך הן כמורה ליוגה והן כבן אדם.
מעבר לכך, השיעורים אצלך הם חוויה והתרוממות נפש."
דבורה  
 

מירב היקרה,
"הכרנו בעקבות החלטה שקיבלתי, לאחר המלצה של המטפלים שלי שאני צריכה לעשות יוגה. אומנם זו החלטה שעשיתי בערך מהיום שנולדתי, אבל אף פעם לא הצלחתי לקיימה. הפעם זה היה שונה, כבר בפגישה הראשונה שלנו, את ראית אותי עם הצרכים והמגבלות שלי.
את תמיד תמיד אמפטית למצב שלי ומצד שני בדכך הכל כך נעימה גורמת לי לנסות ולעשות את כל התרגילים, אני ממש מחכה בכל שבוע למפגש שלנו, גם לתרגילים אבל בעיקר לך, למילים המעודדות להמלצות הרבה מעבר ליוגה, הראת לי דרך נוספת לראות את המסע לבריאות... הראת לי שזה לא חייב להיות רק קושי, זה יכול בהחלט להיות גם הנאה, התפתחות, ואת כל זה התחלנו מהמקום החשוב והטוב של היוגה.
אני זכיתי לליווי שלך במסעי ומאחלת לך להמשיך וללוות עוד הרבה אנשים, כי יש לך כל כך הרבה מה לתת."
 
המון הצלחה ובריאות
אוהבת המון,
שרון
 

 
אני מתאמן מזה כשלוש שנים עם מירב והתוצאות נפלאות. אני נכה ומשותק בשתי הרגליים. הגעתי ליוגה כאשר הרגשתי שאני מאבד את הגמישות הפיזית. מירב מצליחה להתאים עבורי את התרגילים ואת דרך הביצוע שלהם והתוצאות מדברות בעד עצמן. הגמישות בשרירים חזרה, הנשימה השתפרה. למירב יש כשרון מיוחד בהבנה האנטומית של גוף האדם והתאמת התרגילים באופן אישי ליכולות ולצרכים של כל אחד. רווח נוסף הוא שהיוגה משפיעה באופן חיובי על הרוח והנשמה של האדם. התרגילים מביאים את הקשר גוף ונפש למצב משופר מאין כמוהו. זכיתי להכיר ולהתאמן עם מירב.
אהרון שטורכן, רעות

מירב היקרה שלי,
אני אפילו לא יודעת מתי זה קרה... ואולי בגלל זה ,זה כל כך מדהים... 
יום אחד מצאתי את עצמי במהלך התקף כאבים נכנסת לסוג של מדיטציה, ולחשוב שאני עושה את זה עם בעיות קשב וריכוז והיפראקטיביות, אני - במהלך כאבים שזה מצב מלחיץ, נכנסת לתוך עצמי ונעזרת בשיטות אותם למדתי ממך, ומצליחה להוריד במעט את הכאבים, בצורה הכי מודעת שיש.
בזכות השיטות האלה הצלחתי להחזיר לעצמי שליטה חלקית על הגוף שלי ובכך שליטה על החיים שזה בעצם האבדן הגדל ביותר עבורי, החוסר אונים והחוסר שליטה על החיים וזו תחושה נפלאה, לחזור לשלוט במשהו בחייך... 
השלב הבא היה אפילו מפתיע יותר, ולא רק בשבילי.
כשהגעתי לניתוח, מן הסתם מצב מלחיץ עבור כל אחד, בהכנות לניתוח נמדדים לחץ הדם והדופק, האחות מודדת פעם, פעמיים ובפעם השלישית מודיעה לי, אי אפשר לעשות ניתוח, לחץ הדם שלך הרבה יותר מידי גבוה. ההכנות לניתוח היו מרובות וחשבתי לעצמי, אין מצב שעכשיו אני הולכת הביתה, ביקשתי שתי דקות ואז שתחזור על המדידה. התיישבתי לי והתחלתי עם המחשבות, לומר בדיוק מה עשיתי אין לי מושג, אבל זה עבד, אחרי שתי דקות האחות מדדה שוב והלחץ דם היה תקין לגמרי. היא כל כך לא האמינה שקראה לעוד כמה אנשים לספר את הסיפור. מאז כבר הפכתי למומחית בעניין והורדת לחץ דם וגם דופק הפכו לעניין שבשגרה, ובכל פעם מגיעים אנשי הבריאות בשביל לצפות בנס, עבורי זה כלל לא נס, זה אפילו ברור לגמרי. וזה רק חלק מהדברים אותם אני מסוגלת לעשות, מתוך שליטה בנפש ובגוף... 
מירבי היקרה, את בנית את התוכנית ומראה את הדרך, עם המון סבלנות ועוד יותר אמפטייה, תמיכה בלתי נגמרת והמון רצון לעזור... בזכותך אני היום במקום הרבה יותר טוב, מבחינה רפואית הדברים לא פשוטים, אבל בזכותך אני מצליחה לחיות חיים טובים יותר עם המון מחשבה והמון כוחות.
אני זכיתי במורת דרך כמוך, מאחלת לעוד רבים אחרים להיעזר בך ,כי את באמת מצאת את הדרך להיטיב את החיים... 
אוהבת אותך המון,
שרון נ. 


"לפני כשנתיים אובחנתי כחולה בפיברומיאלגיה. מאדם היפראקטיבי שלא יודע לנוח לשניה, הפכתי לצערי לאדם שסובל בכל רגע מכאבים בכל הגוף. הרופא המטפל בי המליץ לי לעשות יוגה. על כך אני מודה לו מקרב לב, מאחר וכתוצאה מכך הגעתי אלייך לתרגול יוגה טיפולית. בהתחלה היה לי מאד קשה, שיווי המשקל שלי היה גרוע ביותר וחולשת השרירים ממנה סבלתי, הקשו עליי בביצוע התרגילים. לאט לאט ובהתמדה, המצב החל להשתפר פלאים, ואף בבדיקה גופנית הראומטולוג המטפל בי, ציין שחל שיפור דרמטי בתנועתיות של המפרקים.  מירבי היקרה, תודה רבה לך על השיעורים הנפלאים והמרגיעים, השיעורים שמאפשרים לי לנשום, לקום מהכאבים ולהמשיך את חיי!"
 
יעל שושני


 
יוגה טיפולית - מירב צייג אשכנזי

תכנית אימונים אישית

 
מירב היוגה  |  מערכת שעות ופעילויות  |   אתר נגיש   |   טלפון:   052-6538545  |  merav@meravyoga.com  |   תקנון חוגים
..