NLP ודמיון מודרך

אימון תודעתי ורגשי NLP ברמת גן

אימון המשנה את תפיסת המציאות  ומאפשר גמישות מחשבתית לבחירות חדשות.

חיבור לעוצמה טבעית שבך (יכולות וכישורים)
חייים מתוך הקשבה וקבלה עצמית
חיים מתוך ראיית הטוב המתקיים בכל רגע
חיים מתוך אהבה והודייה
הפיכת קושי לאתגר והזדמנות ללמידה.

"מה שמפחיד אותנו הוא לא המציאות, אלא המציאות כפי שהיא נתפשת במוחנו" (אפיקטטוס)

תלמדו:
* לחזק ביטחון עצמי, דימוי וערך עצמי
* תקבלו כלים רבים להתמודדות עם פחדים כעסים ועוד
* תתרגלו טכניקות להפחתת מתח ולחץ שתוכלו ליישם ביום יום
* תשפרו את אורח החיים שלכם שיתמוך בבריאות הגוף והנפש, על ידי קבלת החלטות חדשות.
* תטפלו בפצעי העבר והילדות ותזמנו ריפוי לחייכם.
* תקבלו את המפתחות ליצירת כל שינוי בתודעה ובנפש.

שינוי אמיתי מתחיל מעבודה פנימית...

ה- NLP משלב קשר עם התת-מודע החלק הסמוי והאינסופי היצירתי במוחנו שהחוקיות שלו זהה לחוקי שדה ההכרה העליונה, תת המודע מכיל כל חוויה, תנועה ארוע או אמונה שהתרחשו ונלמדו בחיינו, תת המודע הוא האחראי על כל ההרגלים וההתנהגויות שנלמדו ולכן כל מה שנזרע בתת המודע יקלט ינבוט ויצמח בחיינו. עלינו ללמוד את החוקיות כדי ליצור את החיים ואת השינויים אותם אנו רוצים.
הטיפול איתי נותן כלים לשחרור וריפוי מאמונות מגבילות וחוסמות, לטובת אמונות חדשות, תומכות ויעילות המשקפות חופש, אהבה עצמית, עשייה משמחה ויצירתיות, ארגז כלים יעיל וישים שמאפשר גמישות מחשבתית ושינוי... קרא עוד

ה- מיינדפולנס (טכניקה של מדיטציה) מלמד קשיבות למה שקיים כרגע, קבלת רגשות והתבוננות בהם ממקום של חמלה והכלה. לעיתים האדם מרגיש תקוע היות ורגש קשה שלא איפשר לעצמו להרגיש ונמנע ממנו הודחק, לא עובד ולכן לא שוחרר כראוי, בתהליך זה המטופל לומד להרגיש מחדש ולפתח חוסן נפשי ויציבות פנימית ברגעים של קושי, לחדש הבנות ולמידה ובעיקר לאפשר לזוית מחשבה חדשה לחלחל. מיינדפולנס מאמן את המוח להתמקד בכאן ועכשיו ולא באוטומט המחשבתי שמעצים תחושות ורגשות שליליים.

דמיון מודרך- כולנו מדמיינים ומסריטים סרטים, אבל כולנו צריכים ללמוד לדמין יעיל וטוב, להפסיק את הסרט הרע או המחשבה הטורדנית לא מספיק, עלינו לדמין באופן שנרגיש שאנו מאמינים בשינוי אותו אנו מחפשים. דמיון מודרך עוזר להגיע להרפיה, לכוון את החשיבה למקום חיובי של מרחב אינסופי של שפע, לשפר את היצירתיות ומשפיע בצורה משמעותית על תהילכים מורכבים של שינוי ושחרור.

נשימה מודעת- אחד הכלים העוצמתיים לשחרור עומסים ומתח. נשימה תעזור לשחרר הורמונים של מתח מהגוף ותייצר הורמונים טובים ומרגיעים, עוזרת במצבים של חרדות, נשימה מחברת את האדם אל הנקודה הפנימית בתוכו ומעניקה חיות כוחות נפש וריפוי. קרא עוד

למה להגיע אלי לאימון?
לכל מאמן ומטפל יש את הגישה היחודית שלו וכך גם לי. אני עוסקת באימון והנחיה יותר מעשרים שנים בקבוצות ובאופן פרטני. אני משלבת ומומחית בשיטות עבודה שונות ומטרתי לתת לכל אדם שמגיע אלי את דרך העבודה האישית שמתאימה לו. NLP זאת שיטה נהדרת מלאה בטכניקות ליצירת שינוי במחשבות ובאמונות שליליות, מנסיוני יש פעמים שהתחום הרגשי מוזנח מהרצון לשנות את המציאות במהירות ואז נוצר פער בטיפול. בעבודה איתי נוכל לעסוק גם בשינוי וישום הכלים של ה NLP אך באותו זמן נלמד להתחבר לרגשות כפי שהם מבלי לפחד מהם לעבד ולשחרר אותם, כך נאפשר קבלת תובנות חדשות שיעזרו ליישם את הכלים הנלמדים בטיפול ללא מאמץ ובעצם לבנות חוסן נפשי פנימי כעוגן לחיים.
בנוסף בהיותי מומחית ביוגה טיפולית יש לי כלים נוספים שמשפיעים על הפיזיולוגיה של האדם בצורה קלה ופשוטה וזהו ערך נוסף בטיפול. לדוגמא חרדה, כל מי שמכיר את התחושה שלה יודע שזה מלווה בסמפטומים גופניים לא נעימים, אנחנו נלמד להשתמש בתרגילי נשימה בין היתר כדי להשפיע על תגובות הגוף באופן מיידי ולהתאזן. הפגישות איתי הן מסע בעבודה פנימית שלכם, המאפשר עצמאות לטווח ארוך, חיבור והכרות עם העצמי הגבוהה שאינו מוגבל, נקודה פנימית שתדעו לחזור אליה תמיד. 

המלצות ממטופלות:

"מירב, הגעתי אליך אדם שמחפש את עצמו. חסרת ביטחון, חרדתית ותקועה בעברה. חיפשתי את האדם הנכון שיקשיב, יבין ירגיע וישחרר אותי. בורא עולם שלח לי אותך וכבר בפגישה הראשונה הרגשתי את הכימיה והאנרגיות הטובות שנוצרה ביני לבינך. הרגשתי חופשיה לדבר מבלי להסתיר ולהסתתר, כיוונת אותי בעזרת הדמיון המודרך להוציא את מי שאני. לימדת אותי לאהוב ולהעריך את עצמי, נתת לי להבין שיש לי כוחות עצומים ויכולות מדהימות, שחררת אותי מהעבר והגשת לי את ההווה והעתיד בטוח יותר, אוהב יותר ובהחלט טוב יותר.                           
 אני מודה לך על היותך אדם נפלא ומופלא".
נירית.


"הגעתי למירב לפני כשנה וחצי, הייתי בשפל נפשי שנבע מהפרעות אכילה , בטחון עצמי נמוך מאוד וכעס עצמי.חיפשתי מוצא ,חיפשתי יותר מכל מישהו לדבר איתו, אדם שיוכל  לתת לי את הכלים המתאימים להתמודד עם הסערה הרגשית שהתחוללה בתוכי ועם הרצון להרים ידיים. בחיי חוויתי טיפולים שונים אצל פסיכולוגים, רפואה אלטרנטיבית אבל אף אחד לא ידע לכוון להדריך אותי למקום ה"בטוח" כפי שאני קוראת לו, מקום בו אני אקום בבוקר ואוכל לחייך, להאמין במה שאני עושה ולהעיז.
את מירב הכרתי היכרות שיטחית מעצם היותה מורה ליוגה; שגיליתי שהיא גם מאמנת בשיטת הדימיון המודרך ושיטת ה-NLP (שיטות עליהן שמעתי מעט), אבל במקום בו הייתי חשבתי לעצמי כי עלי לנסות , אולי שם תבוא ה"ישועה", החלטתי לקבוע פגישה עם מירב, רק מהשיחה הטלפונית איתה הרגשתי שיש חיבור, היא נתנה לי הרגשה שדברים יראו אחרת מעתה והלאה, ואכן כך היו הדברים.
אל מירב הגעתי חסרת ביטחון, חסרת אמונה ואהבה עצמית מעל הכל. מפגישה לפגישה, על אף היותן קשות נפשית, ניתנו לי הכלים להתמודד עם הקשיים, להעמיד את עצמי במקום אחר, חיובי יותר , ולהיות חזקה יותר. מירב כיוונה אותי בעזרת כלי הדימיון המודרך וה-NLP לבטא את מחשבותי במילים חיוביות, עם משמעות להווה ולעתיד. נברנו בעבר עם כיוון חיובי לעתיד. המילים "שנאה" , "לא יכולה" ואוצר המילים השליליות שפתחו את רוב המשפטים שלי יצאו מהלקסיקון שלי, ושונו ל"כן", ו"יכולה". הביטחון העצמי שלי עלה, ביטאתי את עצמי בפחות חשש, האמנתי בעצמי יותר ועשיתי שינויים שלעולם לא חשבתי כי הם אפשריים מבחינתי.
הכלים שמירב העניקה לי מלווים אותי עד היום, תמיד יהיו את העליות והמורדות אבל היום הירידות מזעריות בהרבה תודות למירב.
הבנתה , הדרכתה, מקצועיותה ומעל הכל ההרגשה כי השיחות בינינו השרו לי ביטחון אותו לא הרגשתי מעולם - ידעתי כי הגעתי למקום הנכון.
אין בפי את המילים לבטא כמה אני מודה למירב על הכל, אני במקום אחר תודות אליה, והכי חשוב עם חיוך על הפנים :-)"

מאיה


"שיטת ה-NLP מביאה את המטופל לעומק התת מודע, ונוגעת בנקודות כואבות ובדפוסים ישנים ומקובעים. כבר מהטיפולים הראשונים הרגשתי שאני עובדת מול האמת הפנימית שלי מאוד ברצינות. השיטה נותנת מגוון של כלים ודרכים שונות כדי להמשיך ולעבוד על השינוי ההתנהגותי גם לאחר סדרת הטיפולים. מירב היא מטפלת אנרגטית וסוחפת, יש לה טביעת עין מאוד חדה לגבי מצב המטופל ומה מתאים לו. אני יכולה רק להעיד על עצמי שהטיפול הביא אותי לשינוי עצום ומאוד משמעותי בחיי.
אני מודה ראשית לעצמי ובעיקר למירב שעברתי טיפולים אלו, ושמחה על איכות החיים שיש לי היום.
מאושרת וממליצה בחום רב!"

יפעת
לפרטים נוספים, השאירו פרטי התקשרות:
 
מירב היוגה  |  מערכת שעות ופעילויות  |   אתר נגיש   |   טלפון:   052-6538545  |  merav@meravyoga.com  |   תקנון חוגים
..