NLP ודמיון מודרך בבקעת אונו
NLP ודמיון מודרך

אימון וטיפול בדמיון מודרך ו NLP ברמת פנקס באור יהודה

 
הקליניקה שלי נמצאת באזור בקעת אונו, בישוב רמת פנקס שבאור יהודה, אני מאמנת ומטפלת במגוון של מצבים שיתכן ותרצו לשפר ולשנות. הכלים שלי מגוונים ורבים לכן אם אתם רוצים ליצור שינוי בדימוי עצמי, בביטחון העצמי שלכם, אם את מחפשת להיכנס לזוגיות ובניית בית ומשפחה וזקוקה לעזרה אני כאן בשבילך כדי ללוות אותך בתהליך משנה חיים.


האימון משנה את תפיסת המציאות  ומאפשר גמישות מחשבתית לבחירות חדשות.
 
כמה קשה לדעתך לשנות את החשיבה והפרשנות אותה אנו רגילים לחשוב? למעשה כ 70 אחוז מהמחשבות שלנו הן אוטומטיות ולא באמת בחרנו בהם באופן מודע אנחנו רגילים לחשוב את אותם מחשבות שסיגלו מסיבות רבות בעבר והיום הן אוטומטיות, הרעיון הוא שהמציאות שלנו יכולה להשתנות כשלומדים לאמץ זוויות חשיבה שונות ומאפשרים גמישות במוח ובהכרה, כן זה אפשרי אבל חשוב ללמוד איך לעשות את זה, איך מפעילים את המוח כדי שתהיה לנו יותר בחירה ושליטה וכמובן שזה דורש תרגול ומסגרת תומכת של ליווי.
כדי לחזק וליצור אמונות אמונות טובות ותומכות חשוב לקבל כלים וידע כדי להתאמן על זה ולהצליח ליצור שינוי אמיתי שמגיע ממקום של מסוגלות אישית שמתעצמת.
כלים להתמודדות  עם רגשות קשים ולא נעימים  שמודחקים או חוסמים הגורמים לדפוסי התנהגות ומציאות שמשקפת חוסר או קושי זה חלק חשוב מהטיפול, רגשות הם דינאמיים ומשתנים אנחנו רוצים להיות מסוגלים להשפיע על העולם הרגשי וללמוד להרגיש את הנעים והלא נעים באותה נשימה ולשפר את מה שתלוי בנו.

השיטה שפיתחתי משלבת כלים רבים מעולם ה NLP, דמיון מודרך, פסיכותורפיה, נשימה מודעת ומיינדפולנס.
האימון מאפשר להכיר ולאבחן את האמונות המגבילות, הרגשות החוסמים והמודחקים ודפוסי החשיבה שאומצו בגיל צעיר ולא משרתים אתכם יותר מתוך כוונה ומטרה לאמץ גישה שונה שמאפשרת בחירות חדשות.
אימון טוב נותן את הכוח והדעת לבחור!

תלמדו:
* לחזק  את הביטחון בעצמכם, באנשים סביבכם ובחיים בכלל,
*לחזק דימוי עצמי ולעלות את הערך שלכם בפני עצמכם.
* תקבלו כלים רבים להתמודדות עם פחדים כעסים ועוד
* תתרגלו טכניקות להפחתת מתח ולחץ שתוכלו ליישם ביום יום
* תשפרו את אורח החיים שלכם שיתמוך בבריאות הגוף והנפש, על ידי קבלת החלטות חדשות.
* תטפלו בפצעי העבר והילדות ותזמנו ריפוי לחייכם.
* תלמדו שכל רגש קשה הוא הזמנה וגשר לעבודה פנימית שחושפת רצונות מהותיים המבקשים מילוי והגשמה
* תלמדו להרגיש! תלמדו לא לפחד מרגשות לא נעימים ותלמדו להמיר אותם ללמידה ומרחב חדש של שפע רגשי ומחשבתי.

המלצות ממטופלות:

​"הגעתי לטיפולי NLP אצל מירב בתקופה חשוכה בחיי.
בזכות ההקשבה המדויקת, ההכלה, תשומת הלב לכל מילה והכלים שהיא נותנת, למדתי ועדין לומדת בכל פעם מחדש להיות מי שאני באמת, לקבל ולהעריך את עצמי. לא יכולתי לבחור יותר טוב ממירב ללוות אותי יד ביד בתהליך שלה שמשנה חיים".
ענבר


"מירב, הגעתי אליך אדם שמחפש את עצמו. חסרת ביטחון, חרדתית ותקועה בעברה. חיפשתי את האדם הנכון שיקשיב, יבין ירגיע וישחרר אותי. בורא עולם שלח לי אותך וכבר בפגישה הראשונה הרגשתי את הכימיה והאנרגיות הטובות שנוצרה ביני לבינך. הרגשתי חופשיה לדבר מבלי להסתיר ולהסתתר, כיוונת אותי בעזרת הדמיון המודרך להוציא את מי שאני. לימדת אותי לאהוב ולהעריך את עצמי, נתת לי להבין שיש לי כוחות עצומים ויכולות מדהימות, שחררת אותי מהעבר והגשת לי את ההווה והעתיד בטוח יותר, אוהב יותר ובהחלט טוב יותר.                           
 אני מודה לך על היותך אדם נפלא ומופלא".
נירית.

מירב שלום,
"ברצוני להודות לך מאוד על הטיפול המסור שקיבלתי ממך. לאורך כל הטיפול קיבלתי אנרגיות חיוביות, גם בזמן המפגשים וגם בתחזוקה היומיומית. התחזקתי מאוד והתעצמתי בזכות הכלים שקיבלתי ממך, ועכשיו יש לי כוחות מחודשים לפנות לדרך חדשה.
בהערכה ובהוקרה"
איריס


"הגעתי למירב לפני כשנה וחצי, הייתי בשפל נפשי שנבע מהפרעות אכילה , בטחון עצמי נמוך מאוד וכעס עצמי.חיפשתי מוצא ,חיפשתי יותר מכל מישהו לדבר איתו, אדם שיוכל  לתת לי את הכלים המתאימים להתמודד עם הסערה הרגשית שהתחוללה בתוכי ועם הרצון להרים ידיים. בחיי חוויתי טיפולים שונים אצל פסיכולוגים, רפואה אלטרנטיבית אבל אף אחד לא ידע לכוון להדריך אותי למקום ה"בטוח" כפי שאני קוראת לו, מקום בו אני אקום בבוקר ואוכל לחייך, להאמין במה שאני עושה ולהעיז.
את מירב הכרתי היכרות שיטחית מעצם היותה מורה ליוגה; שגיליתי שהיא גם מאמנת בשיטת הדימיון המודרך ושיטת ה-NLP (שיטות עליהן שמעתי מעט), אבל במקום בו הייתי חשבתי לעצמי כי עלי לנסות , אולי שם תבוא ה"ישועה", החלטתי לקבוע פגישה עם מירב, רק מהשיחה הטלפונית איתה הרגשתי שיש חיבור, היא נתנה לי הרגשה שדברים יראו אחרת מעתה והלאה, ואכן כך היו הדברים.
אל מירב הגעתי חסרת ביטחון, חסרת אמונה ואהבה עצמית מעל הכל. מפגישה לפגישה, על אף היותן קשות נפשית, ניתנו לי הכלים להתמודד עם הקשיים, להעמיד את עצמי במקום אחר, חיובי יותר , ולהיות חזקה יותר. מירב כיוונה אותי בעזרת כלי הדימיון המודרך וה-NLP לבטא את מחשבותי במילים חיוביות, עם משמעות להווה ולעתיד. נברנו בעבר עם כיוון חיובי לעתיד. המילים "שנאה" , "לא יכולה" ואוצר המילים השליליות שפתחו את רוב המשפטים שלי יצאו מהלקסיקון שלי, ושונו ל"כן", ו"יכולה". הביטחון העצמי שלי עלה, ביטאתי את עצמי בפחות חשש, האמנתי בעצמי יותר ועשיתי שינויים שלעולם לא חשבתי כי הם אפשריים מבחינתי.
הכלים שמירב העניקה לי מלווים אותי עד היום, תמיד יהיו את העליות והמורדות אבל היום הירידות מזעריות בהרבה תודות למירב.
הבנתה , הדרכתה, מקצועיותה ומעל הכל ההרגשה כי השיחות בינינו השרו לי ביטחון אותו לא הרגשתי מעולם - ידעתי כי הגעתי למקום הנכון.
אין בפי את המילים לבטא כמה אני מודה למירב על הכל, אני במקום אחר תודות אליה, והכי חשוב עם חיוך על הפנים :-)"

מאיה


"שיטת ה-NLP מביאה את המטופל לעומק התת מודע, ונוגעת בנקודות כואבות ובדפוסים ישנים ומקובעים. כבר מהטיפולים הראשונים הרגשתי שאני עובדת מול האמת הפנימית שלי מאוד ברצינות. השיטה נותנת מגוון של כלים ודרכים שונות כדי להמשיך ולעבוד על השינוי ההתנהגותי גם לאחר סדרת הטיפולים. מירב היא מטפלת אנרגטית וסוחפת, יש לה טביעת עין מאוד חדה לגבי מצב המטופל ומה מתאים לו. אני יכולה רק להעיד על עצמי שהטיפול הביא אותי לשינוי עצום ומאוד משמעותי בחיי.
אני מודה ראשית לעצמי ובעיקר למירב שעברתי טיפולים אלו, ושמחה על איכות החיים שיש לי היום.
מאושרת וממליצה בחום רב!"

יפעת
ההכרות עם הילד/ה בתוכנו, העבודה עם המקום הפגיע, הרך וחיזוקו הוא זה שמאפשר חיבור פנימי, העצמה ותחושת שלמות (מתוך שלום) פנימית.

תוכלו :
* להתחבר לעוצמה הטבעית שבכם (יכולות וכישורים)
* לחיות מתוך הקשבה וקבלה עצמית
* לחיות מתוך ראיית הטוב המתקיים בכל רגע
* לחיות מתוך הודיה והכרה בטוב שמתקיים בכם כבר
* לחיות מתוך אהבה וקבלה עצמית
* תוכלו לבחור להפוך את הקשיים בחייכם ללמידה, נתינה ולאפשר צמיחה.
 
שינוי אמיתי מתחיל מעבודה פנימית

ה- NLP משלב קשר עם התת-מודע החלק הסמוי והאינסופי היצירתי במוחנו שהחוקיות שלו זהה לחוקי שדה ההכרה העליונה, תת המודע מכיל כל חוויה, תנועה ארוע או אמונה שהתרחשו ונלמדו בחיינו, תת המודע הוא האחראי על כל ההרגלים וההתנהגויות שנלמדו ולכן כל מה שנזרע בתת המודע יקלט ינבוט ויצמח בחיינו. עלינו ללמוד את החוקיות כדי ליצור את החיים ואת השינויים אותם אנו רוצים.
הטיפול איתי נותן כלים לשחרור וריפוי מאמונות מגבילות וחוסמות, לטובת אמונות חדשות, תומכות ויעילות המשקפות חופש, אהבה עצמית, עשייה משמחה ויצירתיות, ארגז כלים יעיל וישים שמאפשר גמישות מחשבתית ושינוי... קרא עוד

ה- מיינדפולנס (טכניקה של מדיטציה) מלמד קשיבות למה שקיים כרגע, קבלת רגשות והתבוננות בהם ממקום של חמלה והכלה. לעיתים האדם מרגיש תקוע היות ורגש קשה שלא איפשר לעצמו להרגיש ונמנע ממנו הודחק, לא עובד ולכן לא שוחרר כראוי, בתהליך זה המטופל לומד להרגיש מחדש ולפתח חוסן נפשי ויציבות פנימית ברגעים של קושי, לחדש הבנות ולמידה ובעיקר לאפשר לזוית מחשבה חדשה לחלחל. מיינדפולנס מאמן את המוח להתמקד בכאן ועכשיו ולא באוטומט המחשבתי שמעצים תחושות ורגשות שליליים.

דמיון מודרך- כולנו מדמיינים ומסריטים סרטים, אבל כולנו צריכים ללמוד לדמין יעיל וטוב, להפסיק את הסרט הרע או המחשבה הטורדנית לא מספיק, עלינו לדמין באופן שנרגיש שאנו מאמינים בשינוי אותו אנו מחפשים. דמיון מודרך עוזר להגיע להרפיה, לכוון את החשיבה למקום חיובי של מרחב אינסופי של שפע, לשפר את היצירתיות ומשפיע בצורה משמעותית על תהילכים מורכבים של שינוי ושחרור.

נשימה מודעת- אחד הכלים העוצמתיים לשחרור עומסים ומתח. נשימה תעזור לשחרר הורמונים של מתח מהגוף ותייצר הורמונים טובים ומרגיעים, עוזרת במצבים של חרדות, נשימה מחברת את האדם אל הנקודה הפנימית בתוכו ומעניקה חיות כוחות נפש וריפוי. קרא עוד

למה להגיע אלי לאימון?

 
לכל מאמן ומטפל יש את הגישה היחודית שלו וכך גם לי. אני עוסקת באימון והנחיה יותר מעשרים שנים בקבוצות ובאופן פרטני.
אני משלבת ומומחית בשיטות עבודה שונות ומטרתי לתת לכל אדם שמגיע אלי את דרך העבודה האישית שמתאימה לו.
NLP זאת שיטה נהדרת מלאה בטכניקות ליצירת שינוי במחשבות ובאמונות שליליות, בעבודה איתי נוכל לעסוק גם בשינוי וישום הכלים של ה NLP אך באותו זמן נלמד להתחבר לרגשות כפי שהם מבלי לפחד מהם לעבד ולשחרר אותם, כך נאפשר קבלת תובנות חדשות שיעזרו ליישם את הכלים הנלמדים בטיפול ללא מאמץ ובעצם לבנות חוסן נפשי פנימי כעוגן לחיים.
בנוסף בהיותי מומחית ביוגה טיפולית יש לי כלים נוספים שמשפיעים על הפיזיולוגיה של האדם בצורה קלה ופשוטה וזהו ערך נוסף בטיפול. לדוגמא חרדה, כל מי שמכיר את התחושה שלה יודע שזה מלווה בסמפטומים גופניים לא נעימים, אנחנו נלמד להשתמש בתרגילי נשימה בין היתר כדי להשפיע על תגובות הגוף באופן מיידי ולהתאזן. הפגישות איתי הן מסע בעבודה פנימית שלכם, המאפשר עצמאות לטווח ארוך, חיבור והכרות עם העצמי הגבוהה שאינו מוגבל, נקודה פנימית שתדעו לחזור אליה תמיד. 

מה היתרונות באימון שמשלב תקשורת עם התת מודע?

  • מודע ותת מודע הם ביטויים שאנו בדרך כלל נשתמש כדי לתאר פעילויות שונות של המוח, מודע מוגדר ככל מה שאנחנו מודעים לו ברגע נתון (מחשבה, הרגשה, פעילות) ולא מודע הוא כל היתר.
  • מודע זה החלק של המחשבות, זיכרונות, מה שאנו תופסים וחשים בחושים שלנו, לעומת זאת תת המודע זה החלק בגופנו לדוגמא שפועל באופן אוטומטי ללא בחירה מודעת שלנו כמו מערכת העיכול, הנשימה וכדומה, בנוסף תת המודע הוא החלק היצירתי במוח שאחראי על הלמידה והקליטה של הנתונים או האירועים, תת המודע אחראי על האמונות שמתגבשות בתוכנו מבלי שנשים לב.
  • באימון ישנה עבודה פנימית ותהליכים בהם ניתן לשלוף ולעבד אירועים ומצבים בהם התגבשה מסקנה ואמונה שאינה משרתת אתכם יותר, ניתן להגיע לשורש הבעיה והאמונה שחוסמת יחסית בקלות מתוך הרפיה וללא מאמץ מיוחד.
  • יצירת קשר עם החלק הלא מודע מאפשר חשיפה למרחב אינסופי של למידה, רעיונות, יכולות ויצירתיות זו עבודה עם החלק הנסתר והלא גלוי לעין.
  • כדי ליצור קשר עם התת מודע לומדים להרפות, ( מהמודע והשכל) מרפים מכל מה שחושבים שיודעים ומאפשרים למשהו חדש להתרחש שלא נכח בתפישה שלכם עד כה.
  • ליצור קשר עם הלא מודע זה ליצור קשר עם החלק היצירתי בבריאה ולא רק במוח, ניתן לזרוע מחשבות ואמונות חדשות ולאפשר להם לצמוח ולנבוט לעשיה ופירות חדשים.
  • השפה של התת מודע היא שפה רכה וחכמה עם חוקים משלה אותם תלמדו בטיפול, היא מבוססת על הנחות יסוד משמעותיות שמשנות חיים.   
 
מירב היוגה  |  מערכת שעות ופעילויות  |   אתר נגיש   |   טלפון:   052-6538545  |  merav@meravyoga.com  |   תקנון חוגים
..