NLP ודמיון מודרך בבקעת אונו
NLP ודמיון מודרך

אימוני NLP ודמיון מודרך בבקעת אונו

כמה פעמים חוויתם רגשות שליליים ותקיעות בחיים ובעיקר- חוסר יכולת לשנות את המצב הקיים? זה יכול לבוא לידי ביטוי בזוגיות, קריירה, רצון עז לרדת במשקל שלא מתממש ועוד. המצבים המאתגרים האלו מתחילים אצלנו במוח, במשך חיים שלמים אנחנו מאמצים מחשבות ואמונות שלא תמיד משרתות אותנו ויוצרות לנו אירועים ומצבים בחיים.
 
שיטת ה- NLP (Neuro Linguistic Programmin) מאפשרת לנו ליצור שינוי במנגנוני החשיבה האוטומטיים שהתרגלנו אליהם על מנת להגשים מטרות רצויות בחיים. כך למשל בחורה בת 35 רווקה המחפשת זוגיות יכולה לאמץ אמונה/מחשבה שאחרי גיל 30 לא מוצאים זוגיות וכך היא תזמן לעצמה מציאות של קושי למצוא זוגיות ואינסוף דייטים כושלים או שמנגד תעבור תהליך NLP תודעתי ותשנה את האמונה ל-"אני ראויה לזוגיות נכונה לי בכל גיל". 
 
בקליניקה של המטפלת מירב צייג אשכנזי, מאסטר ב- NLP מזה עשרות שנים, מתקיימים מידי יום אימוני NLP תודעתיים רבים המסייעים לוויסות רגשי, טיפול ברגשות שליליים המעיקים על אורח החיים ומונעים מאתנו לממש הישגים כמו: פיתוח קריירה, זוגיות, פרנסה ועוד. התהליך משלב עבודה על אהבה עצמית וחיזוק הערך העצמי כבסיס להצלחה ומתבסס בין היתר על שיטות אימון מהמקורות כמו: חכמת הקבלה, חסידות ושיטת ימימה לחשיבה הכרתית.
 
כיצד תהליך NLP תודעתי יתרום לכם? 
  • תחזקו את הביטחון העצמי ותחושת הערך העצמי 
  • תקבלו כלים להתמודדות עם פחדים וכעסים 
  • תרוויחו טכניקות להפחתת מתח ולחץ
  • תשפרו את איכות חייכם באמצעות רכישת יכולת להשפיע על המוח והמחשבות
  • תטפלו בפצעי עבר 
  • תחוו חיבור לרגשות 

למי התהליך מתאים? 
  • לחווים תקיעות בכל תחום בחיים- זוגיות, קריירה ועוד 
  • לסובלים מחרדות, דכדוך ומחשבות טורדניות 
  • למתמודדים עם תחושות קשות כמו מועקה 

איך מתחילים? 
כמו תמיד נתחיל בשיחת היכרות עם מירב לבדיקת התאמת הטיפול עבורכם, השיחה האישית תעניק מידע נוסף אודות התהליך לצד הסבר על שיטת ה-NLP ככלי טיפולי עבורכם.  

המלצות ממטופלות:

​"הגעתי לטיפולי NLP אצל מירב בתקופה חשוכה בחיי.
בזכות ההקשבה המדויקת, ההכלה, תשומת הלב לכל מילה והכלים שהיא נותנת, למדתי ועדין לומדת בכל פעם מחדש להיות מי שאני באמת, לקבל ולהעריך את עצמי. לא יכולתי לבחור יותר טוב ממירב ללוות אותי יד ביד בתהליך שלה שמשנה חיים".
ענבר


"מירב, הגעתי אליך אדם שמחפש את עצמו. חסרת ביטחון, חרדתית ותקועה בעברה. חיפשתי את האדם הנכון שיקשיב, יבין ירגיע וישחרר אותי. בורא עולם שלח לי אותך וכבר בפגישה הראשונה הרגשתי את הכימיה והאנרגיות הטובות שנוצרה ביני לבינך. הרגשתי חופשיה לדבר מבלי להסתיר ולהסתתר, כיוונת אותי בעזרת הדמיון המודרך להוציא את מי שאני. לימדת אותי לאהוב ולהעריך את עצמי, נתת לי להבין שיש לי כוחות עצומים ויכולות מדהימות, שחררת אותי מהעבר והגשת לי את ההווה והעתיד בטוח יותר, אוהב יותר ובהחלט טוב יותר.                           
 אני מודה לך על היותך אדם נפלא ומופלא".
נירית.

מירב שלום,
"ברצוני להודות לך מאוד על הטיפול המסור שקיבלתי ממך. לאורך כל הטיפול קיבלתי אנרגיות חיוביות, גם בזמן המפגשים וגם בתחזוקה היומיומית. התחזקתי מאוד והתעצמתי בזכות הכלים שקיבלתי ממך, ועכשיו יש לי כוחות מחודשים לפנות לדרך חדשה.
בהערכה ובהוקרה"
איריס


"הגעתי למירב לפני כשנה וחצי, הייתי בשפל נפשי שנבע מהפרעות אכילה , בטחון עצמי נמוך מאוד וכעס עצמי.חיפשתי מוצא ,חיפשתי יותר מכל מישהו לדבר איתו, אדם שיוכל  לתת לי את הכלים המתאימים להתמודד עם הסערה הרגשית שהתחוללה בתוכי ועם הרצון להרים ידיים. בחיי חוויתי טיפולים שונים אצל פסיכולוגים, רפואה אלטרנטיבית אבל אף אחד לא ידע לכוון להדריך אותי למקום ה"בטוח" כפי שאני קוראת לו, מקום בו אני אקום בבוקר ואוכל לחייך, להאמין במה שאני עושה ולהעיז.
את מירב הכרתי היכרות שיטחית מעצם היותה מורה ליוגה; שגיליתי שהיא גם מאמנת בשיטת הדימיון המודרך ושיטת ה-NLP (שיטות עליהן שמעתי מעט), אבל במקום בו הייתי חשבתי לעצמי כי עלי לנסות , אולי שם תבוא ה"ישועה", החלטתי לקבוע פגישה עם מירב, רק מהשיחה הטלפונית איתה הרגשתי שיש חיבור, היא נתנה לי הרגשה שדברים יראו אחרת מעתה והלאה, ואכן כך היו הדברים.
אל מירב הגעתי חסרת ביטחון, חסרת אמונה ואהבה עצמית מעל הכל. מפגישה לפגישה, על אף היותן קשות נפשית, ניתנו לי הכלים להתמודד עם הקשיים, להעמיד את עצמי במקום אחר, חיובי יותר , ולהיות חזקה יותר. מירב כיוונה אותי בעזרת כלי הדימיון המודרך וה-NLP לבטא את מחשבותי במילים חיוביות, עם משמעות להווה ולעתיד. נברנו בעבר עם כיוון חיובי לעתיד. המילים "שנאה" , "לא יכולה" ואוצר המילים השליליות שפתחו את רוב המשפטים שלי יצאו מהלקסיקון שלי, ושונו ל"כן", ו"יכולה". הביטחון העצמי שלי עלה, ביטאתי את עצמי בפחות חשש, האמנתי בעצמי יותר ועשיתי שינויים שלעולם לא חשבתי כי הם אפשריים מבחינתי.
הכלים שמירב העניקה לי מלווים אותי עד היום, תמיד יהיו את העליות והמורדות אבל היום הירידות מזעריות בהרבה תודות למירב.
הבנתה , הדרכתה, מקצועיותה ומעל הכל ההרגשה כי השיחות בינינו השרו לי ביטחון אותו לא הרגשתי מעולם - ידעתי כי הגעתי למקום הנכון.
אין בפי את המילים לבטא כמה אני מודה למירב על הכל, אני במקום אחר תודות אליה, והכי חשוב עם חיוך על הפנים :-)"

מאיה


"שיטת ה-NLP מביאה את המטופל לעומק התת מודע, ונוגעת בנקודות כואבות ובדפוסים ישנים ומקובעים. כבר מהטיפולים הראשונים הרגשתי שאני עובדת מול האמת הפנימית שלי מאוד ברצינות. השיטה נותנת מגוון של כלים ודרכים שונות כדי להמשיך ולעבוד על השינוי ההתנהגותי גם לאחר סדרת הטיפולים. מירב היא מטפלת אנרגטית וסוחפת, יש לה טביעת עין מאוד חדה לגבי מצב המטופל ומה מתאים לו. אני יכולה רק להעיד על עצמי שהטיפול הביא אותי לשינוי עצום ומאוד משמעותי בחיי.
אני מודה ראשית לעצמי ובעיקר למירב שעברתי טיפולים אלו, ושמחה על איכות החיים שיש לי היום.
מאושרת וממליצה בחום רב!"

יפעת

לשנות את התסריט לחיים שתמיד רציתם   

 
מירב היוגה  |  מערכת שעות ופעילויות  |   אתר נגיש   |   טלפון:   052-6538545  |  merav@meravyoga.com 
..