מירב היוגה - המלצות

המלצותהגעתי למירב אחרי שהגוף החליט שנמאס לו כבר שאני לא מפעילה אותו וכל יום קמתי עם כאב אחר.
לא האמנתי שאצליח להתמיד. היום אני מאושרת. מצאתי תחום שמאוד מתאים לי וזה היוגה. יותר נכון יוגה טיפולית. מירב נעימה. מקצועית ומדויקת. ואני מרגישה נפלא עם הגוף שלי.
 ענת פ.​

מירב היקרה,
דרך השיעורים איתך, המתקיימים כמעט שנתיים גיליתי עולם חדש . היוגה מעניקה  לי אפשרות חדשה להבנת הגוף, לתמרון ולגמישות . ההוראה שלך ראויה לשבחים ותהילות, היות שהיא אישית ואנושית, ונעשית מתוך רצון לקידום הלומד ויכולת הזדהות איתו .אני מקווה שנמשיך שעורים אלה , ויחד נגיע לתוצאות מצוינות.
תבורכי על פעילותך היצירתית והתורמת.
נורית קידר


שנתיים חיפשתי מורה ליוגה עד שמצאתי את מירב, זה היה לפני שנה וחצי ומאז אני מתמיד, פעמיים בשבוע. מירב היא מורה ליוגה שלא פגשתם מעולם: פרקטית, מדויקת, ממצה את מקסימום היכולת שלך, מקסימום הגמישות וגם יודעת לקחת אותך למקסימום הרפייה. מי שגר באיזור מודיעין ולא הכניס אותה ללוז שלו, יצטרך להגיד לגוף שלו "סליחה, מצטער שהייתי טמבל"

משה

בשיעורי היוגה שלך את מפגינה רגישות מופתית ליכולותיו של ה"חניך". באופן זה את מביאה את ה"חניך" למיצוי יכולתו בכל שלבי השיעור ומקפידה תמיד לעצור לפני שהמאמץ עלול להזיק. .תרגול היוגה איתך שיפר מאוד את הנשימה ואת הגמישות שלי (אף כי אין סיכוי שאגיע אי-פעם לגמישות שלך!), וכתוצאה מכך את ההרגשה הכללית. הגב שלי היה מאובן לפני שהתחלת לאמן אותנו, והיום הוא הרבה יותר גמיש, גם בזכות העיסויים שאת משלבת לתוך היוגה.
בני בניט
 ראשית אם לא הייתי נשבית בקסמייך, לא הייתי נשארת ביוגה. התחלתי באשטנגה, יוגה דינמית שעובדת עלכמה רבדים. תודעה כח וגמישות. ולאחר מכן גיליתי את האתה חשבתי שהאתה יוגה לא מתאים לטמפרמנט שלי שזה איטי מדי, וקל מדי - התבדיתי בגדול. גיליתי את נפלאות הפרנה ימה( נשימות). כמה זה תורם לשלווה והרוגע וניקוי הרעלים היום יומי שלנו כל יום מחדש. ההאתה משלימה בצורה הרמונית למדיי את האשטנגה וביחד זהו שילוב מנצח. היוגה שינתה לי את אורח החיים ומירב מעבירה את שיעורי היוגה באופן מושלם

אוהבת ומעריכה
אוריתאני לומד אצל מירב אשטנגה יוגה מזה כ-5 שנים ונהנה מכל רגע... סבלתי במשך השנים מכאבי גב תחתון ששמו ללעג את כל שיטות הטיפול, עד שהגעתי ליוגה של מירב, שפשוט חיסלה את הבעיה. מירב מורה מדהימה, בעלת ידע אדיר, מיידעת אותנו לגבולותינו רק כדי לשוב ולהרחיב אותם לאופקים חדשים.
נועם
 מזה כ-7 שנים אני מתרגלת האתה יוגה ואשטנגה יוגה, אצל מרב אשכנזי. את העובדה, שזו הפעם הראשונה שבה אני מתמידה פרק זמן, כה ממושך, בפעילות ספורטיבית כלשהיא,אני זוקפת לגמרי לזכותה של מרב מסירותה, גישתה העניינית, הרצינית והסבלנית הפכה את היוגה לחלק בלתי נפרד מאורח החיים שלי. הגמישות הרבה במועדי השיעורים ותוכנם מאפשרת גם לאנשים עובדים ועסוקים, כמוני, למצוא את הזמן הדרוש  לתרגול. גיליתי שהעיסוק ביוגה פותח ערוץ של  שחרור גופני ונפשי ההכרחיים כל כך במרוץ החיים המודרניים.
מיקי בש


לפני כשנתיים אובחנתי כחולה בפיברומיאלגיה. מאדם היפראקטיבי שלא יודע לנוח לשניה, הפכתי לצערי לאדם שסובל בכל רגע מכאבים בכל הגוף. הרופא המטפל בי המליץ לי לעשות יוגה. על כך אני מודה לו מקרב לב, מאחר וכתוצאה מכך הגעתי אלייך לתרגול יוגה טיפולית. בהתחלה היה לי מאד קשה, שיווי המשקל שלי היה גרוע ביותר וחולשת השרירים ממנה סבלתי, הקשו עליי בביצוע התרגילים. לאט לאט ובהתמדה, המצב החל להשתפר פלאים, ואף בבדיקה גופנית הראומטולוג המטפל בי, ציין שחל שיפור דרמטי בתנועתיות של המפרקים.  מירבי היקרה, תודה רבה לך על השיעורים הנפלאים והמרגיעים, השיעורים שמאפשרים לי לנשום, לקום מהכאבים ולהמשיך את חיי!
מוקירה ומעריכה,
יעל שושנימירב היקרה,
הכרנו בעקבות החלטה שקיבלתי, לאחר המלצה של המטפלים שלי שאני צריכה לעשות יוגה. אומנם זו החלטה שעשיתי בערך מהיום שנולדתי, אבל אף פעם לא הצלחתי לקיימה. הפעם זה היה שונה, כבר בפגישה הראשונה שלנו, את ראית אותי עם הצרכים והמגבלות שלי.
את תמיד תמיד אמפטית למצב שלי ומצד שני בדכך הכל כך נעימה גורמת לי לנסות ולעשות את כל התרגילים, אני ממש מחכה בכל שבוע למפגש שלנו, גם לתרגילים אבל בעיקר לך, למילים המעודדות להמלצות הרבה מעבר ליוגה, הראת לי דרך נוספת לראות את המסע לבריאות... הראת לי שזה לא חייב להיות רק קושי, זה יכול בהחלט להיות גם הנאה, התפתחות, ואת כל זה התחלנו מהמקום החשוב והטוב של היוגה.
אני זכיתי לליווי שלך במסעי ומאחלת לך להמשיך וללוות עוד הרבה אנשים, כי יש לך כל כך הרבה מה לתת.
 
המון הצלחה ובריאות
אוהבת המון,
שרון

אני מתאמן מזה כשלוש שנים עם מירב והתוצאות נפלאות. אני נכה ומשותק בשתי הרגליים. הגעתי ליוגה כאשר הרגשתי שאני מאבד את הגמישות הפיזית. מירב מצליחה להתאים עבורי את התרגילים ואת דרך הביצוע שלהם והתוצאות מדברות בעד עצמן. הגמישות בשרירים חזרה, הנשימה השתפרה. למירב יש כשרון מיוחד בהבנה האנטומית של גוף האדם והתאמת התרגילים באופן אישי ליכולות ולצרכים של כל אחד. רווח נוסף הוא שהיוגה משפיעה באופן חיובי על הרוח והנשמה של האדם. התרגילים מביאים את הקשר גוף ונפש למצב משופר מאין כמוהו. זכיתי להכיר ולהתאמן עם מירב.
 
אהרון שטורכן, רעות
התחלתי להתאמן אצל מירב לפני 9 חודשים. בהתחלה פעם בשבוע, אבל לאחר שגיליתי את אפקט האיזון שהתרגול עושה בגופי ובנפשי, פשוט התמכרתי  ומגיעה היום להתאמן 3 פעמים בשבוע. הדבר העיקרי שנמשכתי אליו הוא ההרגשה הנפלאה בסיום כל תרגול והוא הרגשה עילאית של איזון. זה כמו לצאת מטיפול של שעה וחצי בספא. ועם הזמן גיליתי אפקטים נוספים שהתרגול מביא לחיי, אם זה גמישות, חיטוב, חיוניות וחוזק פיזי ונפשי. מרב היא מורה מנוסה ומעמיקה, ותמיד עושה לנו את הקישור בשיעורים בין הפן הפיזי של היוגה לצד הרוחני והנפשי. אני לוקחת חלק בכל סוגי השיעורים - האתה יוגה, אשטנגה רכה ואשטנגה למתקדמים, ולכל שיעור כזה אנרגיות שונות לחלוטין. מרב נכנסת בדלת עם אנרגיות שונות לכל שיעור, זה מדהים איך זה משפיע על התרגול. כל סוג תרגול שונה, ומביא איתו משהו אחר למתרגל. כל פעם אני נדהמת מחדש כמה היוגה חכמה, וכמה היא הוליסטית ומאחדת חד וחלק בין גוף ונפש.
נעמה


אני לומדת יוגה עם מירב מזה ארבע שנים, העובדה שהשעורים מתפרסים כמעט על כל ימות השבוע גורמת לתחושת חופש וגמישות.
השעורים עם מירב מבחינתי הם נכס שאני רוצה וצריכה לשמור עליו. בשיעור ניתן להעמיק ולגעת ברמה המנטלית והרגשית בנוסף לרמה הפיזית, בהתאם לפניות שלך בכל תרגול, מירב מקדמת ומעירה , וניתן לחוש כל הזמן בתהליך של דיוק והטמעה, שהולכים ונבנים נדבך על גבי נדבך. בשיעורי היוגה עם מירב אני מרגישה שאני משחררת רגשות תקועים, ישנם  תרגילים שאני עושה שאני ממש מרגישה שיוצאת לי אנרגיה מהידיים החוצה. התרגול גם שיפר לי את היציבה, את הגמישות ואת חוזק השרירים, כאשר אני עושה הפסקה, מתחילות לי בעיות גב ואני צוברת המון מתח בגוף.
אני מאוד מרוצה מדרך ההוראה של מירב, היא  מדויקת, רהוטה, אוהבת את היוגה, חווה ומבינה אותה ברמות מתקדמות.
מודה על כל השנים וממליצה בחום.
דפנה בן חיים


מירב היקרה,
אחרי יותר משנה שהייתי טכנאית של אף 15 בחיל האוויר, הרמתי טילים, נכנסתי לחורים במטוס והאוויר היחיד שנכנס לי לריאות היה אדי דלק ומנועים ענקיים-הגוף שלי לא יכל יותר:  הרגליים כבר לא עבדו, והריאות לא שיתפו איתי פעולה.

לא יכולה להסביר לך במילים כמה שעזרת, הירידה שלך לפרטים ותשומת הלב לגוף שלי בשיעור עשו את שלהם!
חזרתי להיות בת 21 שוב,השיעורים שלך הקנו לי ערכים מוספים לחיים:פריקת מתחים ולחצים,כוח,תזוזה ונשימות והכול באווירה רגועה וידיעה שאת מתדרכת כל הזמן.
אני תכף לקראת שחרור,עשית לי חשק להתמסר ליוגה וללמוד את זה בעצמי.
מעריכה מאוד ואוהבת!
סיוון גנץ.  


בשנת 2009 התוודעתי לפעילות היוגה בהנחייתך באמצעות בתי. הצצתי ו"נפגעתי"... בחיי היום אני משמש בתפקיד ניהול בכיר החושף אותי לאתגרים לא פשוטים וקבלת החלטות בעלות השפעה בתחומים רבים. בתנאי הסביבה בה אני עובד,קל מאד להיכנס למצבי מתח. ההרגשה הכללית תוך כדי תרגול היא פשוט נהדרת,ולאחר תרגול עוד יותר,גם מבחינה גופנית וגם מבחינת מצב הרוח.

השיעורים בהדרכתך משרים אווירה נעימה ורוגע.פשוט כיף.
עלי והצליחי !
יצחק פלד


אני מתאמנת ביוגה עם מירב מזה מספר שנים . מירב מקצועית. מאפשרת לקבל ולהתנהל עם היכולת האישית שלי ושל כל מתאמן. ויחד עם זאת , זאת להגיע  למצות את המירב. במהלך הזמן מירב מציבה אתגרים נוספים, ובכך משפרת את הרמה של כולם, ושלי בפרט. בשיעורים אני מגיעה לשקט נפשי בזכות ההתנהלות השקטה והמתאימה.

ענת שבכטר


מירבי היקרה,
רוצה להביע בפניך את הערכתי כי רבה אליך הן כמורה ליוגה והן כבן אדם. 
במהלך הפעמיים בשבוע כשאת מאמנת אותי ביוגה טיפולית, פשוט חולל נפלאות - המקצועיות, הסבלנות הרגישות, ועבורי, את יודעת, כל שיעור הוא חוויה והתרוממות נפש.
לפני כעשר ושנים ויותר אובחנתי כסובלת מפיברומיאלגיה. בחרתי לא להיות חולה והיוגה, עבורי, היא אחד הכלים להתמודד עם התסמונת ולנצח אותה- את, מירב ואני דבורה צוות מנצח.
תודה וישר כוח !
דבורה.


מירב היקרה,
כלל ידוע בחיים הוא שכל שיעור טוב מתחיל במורה שמלמד אותו.

מירב, מאז שהתחלתי להשתתף בשיעורי ההאתה יוגה שאת מעבירה (כחצי שנה), אני לומדת כל פעם מחדש כמה נכון הכלל הזה.
השיעורים שלך מועברים בצורה מקצועית, נעימה, ומצויינת ובנוסף את מעניקה יחס אישי לכל אחד ואחד.
השיעורים עצמם מקנים רוגע, שקט נפשי ותחושה כללית מעולה. כל שיעור גורם לאושר וציפייה לשיעור הבא.
אני שמחה שהכרתי אותך.
ליהי


אני מאד נהנית בשיעורי היוגה שלך. אין כמו אימון ביוגה כדי להחזיר לגוף את הגמישות שלו ולתת הרגשה פיזית וגם נפשית טובה. היום למרות גילי - אני בת 70 - אני בהחלט מרגישה את התועלות הרבות שהאימון ביוגה תורם לי. הבעיות שהיו לי בפרקי הידיים נעלמו וכל גופי התחזק. אני בהחלט חושבת שאת עושה עבודה נהדרת ותורמת רבות בהדרכתך בשיעורי היוגה לבריאות של תלמידותיך.
בברכה,
מרים טופזהמלצה לטיפול ב NLP ודמיון מודרך
הגעתי למירב לפני כשנה וחצי, הייתי בשפל נפשי שנבע מהפרעות אכילה , בטחון עצמי נמוך מאוד וכעס עצמי.חיפשתי מוצא ,חיפשתי יותר מכל מישהו לדבר איתו, אדם שיוכל לתת לי את הכלים המתאימים להתמודד עם הסערה הרגשית שהתחוללה בתוכי ועם הרצון להרים ידיים. בחיי חוויתי טיפולים שונים אצל פסיכולוגים, רפואה אלטרנטיבית אבל אף אחד לא ידע לכוון להדריך אותי למקום ה"בטוח" כפי שאני קוראת לו, מקום בו אני אקום בבוקר ואוכל לחייך, להאמין במה שאני עושה ולהעיז.
את מירב הכרתי היכרות שיטחית מעצם היותה מורה ליוגה; שגיליתי שהיא גם מאמנת בשיטת הדימיון המודרך ושיטת ה-NLP (שיטות עליהן שמעתי מעט), אבל במקום בו הייתי חשבתי לעצמי כי עלי לנסות , אולי שם תבוא ה"ישועה", החלטתי לקבוע פגישה עם מירב, רק מהשיחה הטלפונית איתה הרגשתי שיש חיבור, היא נתנה לי הרגשה שדברים יראו אחרת מעתה והלאה, ואכן כך היו הדברים.


אל מירב הגעתי חסרת ביטחון, חסרת אמונה ואהבה עצמית מעל הכל. מפגישה לפגישה, על אף היותן קשות נפשית, ניתנו לי הכלים להתמודד עם הקשיים, להעמיד את עצמי במקום אחר, חיובי יותר , ולהיות חזקה יותר. מירב כיוונה אותי בעזרת כלי הדימיון המודרך וה-NLP לבטא את מחשבותי במילים חיוביות, עם משמעות להווה ולעתיד. נברנו בעבר עם כיוון חיובי לעתיד. המילים "שנאה" , "לא יכולה" ואוצר המילים השליליות שפתחו את רוב המשפטים שלי יצאו מהלקסיקון שלי, ושונו ל"כן", ו"יכולה". הביטחון העצמי שלי עלה, ביטאתי את עצמי בפחות חשש, האמנתי בעצמי יותר ועשיתי שינויים שלעולם לא חשבתי כי הם אפשריים מבחינתי.
הכלים שמירב העניקה לי מלווים אותי עד היום, תמיד יהיו את העליות והמורדות אבל היום הירידות מזעריות בהרבה תודות למירב.
הבנתה , הדרכתה, מקצועיותה ומעל הכל ההרגשה כי השיחות בינינו השרו לי ביטחון אותו לא הרגשתי מעולם - ידעתי כי הגעתי למקום הנכון.
אין בפי את המילים לבטא כמה אני מודה למירב על הכל, אני במקום אחר תודות אליה, והכי חשוב עם חיוך על הפנים
תודה מאיה
 


שיטת ה-NLP מביאה את המטופל לעומק התת מודע, ונוגעת בנקודות כואבות ובדפוסים ישנים ומקובעים. כבר מהטיפולים הראשונים הרגשתי שאני עובדת מול האמת הפנימית שלי מאוד ברצינות. השיטה נותנת מגוון של כלים ודרכים שונות כדי להמשיך ולעבוד על השינוי ההתנהגותי גם לאחר סדרת הטיפולים. מירב היא מטפלת אנרגטית וסוחפת, יש לה טביעת עין מאוד חדה לגבי מצב המטופל ומה מתאים לו. אני יכולה רק להעיד על עצמי שהטיפול הביא אותי לשינוי עצום ומאוד משמעותי בחיי.
אני מודה ראשית לעצמי ובעיקר למירב שעברתי טיפולים אלו, ושמחה על איכות החיים שיש לי היום.
מאושרת וממליצה בחום רב!
יפעת


מירב, הגעתי אליך אדם שמחפש את עצמו. חסרת ביטחון, חרדתית ותקועה בעברה. חיפשתי את האדם הנכון שיקשיב, יבין ירגיע וישחרר אותי. בורא עולם שלח לי אותך וכבר בפגישה הראשונה הרגשתי את הכימיה והאנרגיות הטובות שנוצרה ביני לבינך. הרגשתי חופשיה לדבר מבלי להסתיר ולהסתתר, כיוונת אותי בעזרת הדמיון המודרך להוציא את מי שאני. לימדת אותי לאהוב ולהעריך את עצמי, נתת לי להבין שיש לי כוחות עצומים ויכולות מדהימות, שחררת אותי מהעבר והגשת לי את ההווה והעתיד בטוח יותר, אוהב יותר ובהחלט טוב יותר.                           
 אני מודה לך על היותך אדם נפלא ומופלא.
נירית
 

מירב היקרה שלי,
אני אפילו לא יודעת מתי זה קרה... ואולי בגלל זה ,זה כל כך מדהים... 

יום אחד מצאתי את עצמי במהלך התקף כאבים נכנסת לסוג של מדיטציה, ולחשוב שאני עושה את זה עם בעיות קשב וריכוז והיפראקטיביות, אני - במהלך כאבים שזה מצב מלחיץ, נכנסת לתוך עצמי ונעזרת בשיטות אותם למדתי ממך, ומצליחה להוריד במעט את הכאבים, בצורה הכי מודעת שיש.
בזכות השיטות האלה הצלחתי להחזיר לעצמי שליטה חלקית על הגוף שלי ובכך שליטה על החיים שזה בעצם האבדן הגדל ביותר עבורי, החוסר אונים והחוסר שליטה על החיים וזו תחושה נפלאה, לחזור לשלוט במשהו בחייך... 
השלב הבא היה אפילו מפתיע יותר, ולא רק בשבילי.
כשהגעתי לניתוח, מן הסתם מצב מלחיץ עבור כל אחד, בהכנות לניתוח נמדדים לחץ הדם והדופק, האחות מודדת פעם, פעמיים ובפעם השלישית מודיעה לי, אי אפשר לעשות ניתוח, לחץ הדם שלך הרבה יותר מידי גבוה. ההכנות לניתוח היו מרובות וחשבתי לעצמי, אין מצב שעכשיו אני הולכת הביתה, ביקשתי שתי דקות ואז שתחזור על המדידה. התיישבתי לי והתחלתי עם המחשבות, לומר בדיוק מה עשיתי אין לי מושג, אבל זה עבד, אחרי שתי דקות האחות מדדה שוב והלחץ דם היה תקין לגמרי. היא כל כך לא האמינה שקראה לעוד כמה אנשים לספר את הסיפור. מאז כבר הפכתי למומחית בעניין והורדת לחץ דם וגם דופק הפכו לעניין שבשגרה, ובכל פעם מגיעים אנשי הבריאות בשביל לצפות בנס, עבורי זה כלל לא נס, זה אפילו ברור לגמרי. וזה רק חלק מהדברים אותם אני מסוגלת לעשות, מתוך שליטה בנפש ובגוף... 
מירבי היקרה, את בנית את התוכנית ומראה את הדרך, עם המון סבלנות ועוד יותר אמפטייה, תמיכה בלתי נגמרת והמון רצון לעזור... בזכותך אני היום במקום הרבה יותר טוב, מבחינה רפואית הדברים לא פשוטים, אבל בזכותך אני מצליחה לחיות חיים טובים יותר עם המון מחשבה והמון כוחות.
אני זכיתי במורת דרך כמוך, מאחלת לעוד רבים אחרים להיעזר בך ,כי את באמת מצאת את הדרך להיטיב את החיים... 
אוהבת אותך המון,
שרון נ.