מירב היוגה - יוגה טיפולית נווה צדק תל אביב
יוגה טיפולית ברמת גן

יוגה טיפולית בנווה צדק תל אביב

 אימון אישי באמצעות יוגה טיפולית (תרפיה), מיועד לאנשים המתמודדים עם בעיה בריאותית נקודתית או כרונית המגבילה את תפקודם ופוגעת באיכות חייהם, למשל: כאבי מפרקים, כאבי גב, פיברומיאלגיה, חרדות, סרטן, טרשת נפוצה ועוד.

אני מאמינה שבהתאמה מדויקת ניתן לתרגל כמעט בכל מצב ולראות שיפור גדול, אני מאמינה שכאב כרוני אינו נצחי והוא מקבל צורות שונות ופרשנויות שונות כשנשארים בתנועה קשובה. עם הכוונה נכונה אפשר ללמוד לחיות לצידו מבלי לסבול או להימנע מפעילות גופנית שחיונית לבריאות.

למתרגלים מותאמת תכנית אישית מוכוונת יעדים מעולם היוגה והפילאטיס בשילוב נשימה נכונה ועבודה מדיטטיבית, המטרה בין היתר לפתח כוח, גמישות, יציבה נכונה, חיזוק מרכז גוף, ריכוז, שחרור מתח ועוד.
היוגה טיפולית יוצרת הזדמנות למתרגלים לעבור תהליך המחולל שינוי בגוף, בתודעה ובנפש.
 
מה תקבלו בתרגול ביוגה הטיפולית?
  • תלמדו לאהוב פעילות גופנית תוך כדי פיתוח יכולות אישיות
  • תלמדו להקשיב ולכבד את הגוף ואת עצמכם
  • לשנות את היחס למגבלה או לכאב ולחדש כוחות
  • תלמדו לאזן את מערכת העצבים ולהכניס רוגע ושקט לחיים
  • תקבלו כלים להתבוננות ומודעות עצמית
  • התרגול מותאם באופן אישי ליכולות ולמגבלות שלכם
 
למי זה מתאים?
כל מי שהולך לאיבוד בקבוצה וזקוק להתאמה אישית, לסובלים ממחלות וכאבים כרוניים- כדוגמת דלקות, כאבי גב, כאבי מפרקים ועוד. במהלך התהליך נחווה הפחתה בכאבים, רגיעה ונטפח את האמונה שגופנו חזק וחכם ומסוגל להגיע לאיזון באופן הרמוני.

לסובלים מסטרס (כרוני), אותה תחושת מצוקה תמידית בה הגוף יוצא מאיזון כתוצאה מגורם או אירוע חיצוני שקורה או שמדומיין, בדומה למצבי חרדה. סטרס יכול לבוא לידי ביטוי בחיים בסימפטומים פיזיים כמו דופק גבוה, שינויי לחץ דם ועוד או רגשיים כמו חרדה, תחושת דכדוך ועצבנות. במהלך התרגול נאמן את המוח ליצור ולחוות מצב של רגיעה.
למתמודדים עם סרטן או החלמה ממנו- זהו תהליך משולב, הכולל תנועה, נשימה, התבוננות, דמיון מודרך ומדיטציה המתקיים בהתאמה אישית.

מטרת האימון היא לאפשר תרגול רך אך מחזק, מרגיע וממקד שמתאים ליכולת ולצרכים באופן שישפר את ההרגשה וישפר את יכולת התנועה החיונית בחיי היום יום.
 

המלצות


הגעתי למירב אחרי שהגוף החליט שנמאס לו כבר שאני לא מפעילה אותו וכל יום קמתי עם כאב אחר.
לא האמנתי שאצליח להתמיד. היום אני מאושרת. מצאתי תחום שמאוד מתאים לי וזה היוגה. יותר נכון יוגה טיפולית. מירב נעימה. מקצועית ומדויקת. ואני מרגישה נפלא עם הגוף שלי.
ענת פ.
 

"לפני כעשר ושנים אובחנתי כסובלת מפיברומיאלגיה. אימון היוגה הטיפולית אצלך הוא ללא ספק אחד הכלים שעזרו לי להתמודד עם המחלה ולנצח אותה. 
האימון ביוגה טיפולית חולל שינוי מדהים בחיי ואני רוצה להביע בפניך את הערכתי הרבה אליך הן כמורה ליוגה והן כבן אדם.
מעבר לכך, השיעורים אצלך הם חוויה והתרוממות נפש."
דבורה  
 

מירב היקרה,
"הכרנו בעקבות החלטה שקיבלתי, לאחר המלצה של המטפלים שלי שאני צריכה לעשות יוגה. אומנם זו החלטה שעשיתי בערך מהיום שנולדתי, אבל אף פעם לא הצלחתי לקיימה. הפעם זה היה שונה, כבר בפגישה הראשונה שלנו, את ראית אותי עם הצרכים והמגבלות שלי.
את תמיד תמיד אמפטית למצב שלי ומצד שני בדכך הכל כך נעימה גורמת לי לנסות ולעשות את כל התרגילים, אני ממש מחכה בכל שבוע למפגש שלנו, גם לתרגילים אבל בעיקר לך, למילים המעודדות להמלצות הרבה מעבר ליוגה, הראת לי דרך נוספת לראות את המסע לבריאות... הראת לי שזה לא חייב להיות רק קושי, זה יכול בהחלט להיות גם הנאה, התפתחות, ואת כל זה התחלנו מהמקום החשוב והטוב של היוגה.
אני זכיתי לליווי שלך במסעי ומאחלת לך להמשיך וללוות עוד הרבה אנשים, כי יש לך כל כך הרבה מה לתת."
 
המון הצלחה ובריאות
אוהבת המון,
שרון
 

 
אני מתאמן מזה כשלוש שנים עם מירב והתוצאות נפלאות. אני נכה ומשותק בשתי הרגליים. הגעתי ליוגה כאשר הרגשתי שאני מאבד את הגמישות הפיזית. מירב מצליחה להתאים עבורי את התרגילים ואת דרך הביצוע שלהם והתוצאות מדברות בעד עצמן. הגמישות בשרירים חזרה, הנשימה השתפרה. למירב יש כשרון מיוחד בהבנה האנטומית של גוף האדם והתאמת התרגילים באופן אישי ליכולות ולצרכים של כל אחד. רווח נוסף הוא שהיוגה משפיעה באופן חיובי על הרוח והנשמה של האדם. התרגילים מביאים את הקשר גוף ונפש למצב משופר מאין כמוהו. זכיתי להכיר ולהתאמן עם מירב.
אהרון שטורכן, רעות

מירב היקרה שלי,
אני אפילו לא יודעת מתי זה קרה... ואולי בגלל זה ,זה כל כך מדהים... 
יום אחד מצאתי את עצמי במהלך התקף כאבים נכנסת לסוג של מדיטציה, ולחשוב שאני עושה את זה עם בעיות קשב וריכוז והיפראקטיביות, אני - במהלך כאבים שזה מצב מלחיץ, נכנסת לתוך עצמי ונעזרת בשיטות אותם למדתי ממך, ומצליחה להוריד במעט את הכאבים, בצורה הכי מודעת שיש.
בזכות השיטות האלה הצלחתי להחזיר לעצמי שליטה חלקית על הגוף שלי ובכך שליטה על החיים שזה בעצם האבדן הגדל ביותר עבורי, החוסר אונים והחוסר שליטה על החיים וזו תחושה נפלאה, לחזור לשלוט במשהו בחייך... 
השלב הבא היה אפילו מפתיע יותר, ולא רק בשבילי.
כשהגעתי לניתוח, מן הסתם מצב מלחיץ עבור כל אחד, בהכנות לניתוח נמדדים לחץ הדם והדופק, האחות מודדת פעם, פעמיים ובפעם השלישית מודיעה לי, אי אפשר לעשות ניתוח, לחץ הדם שלך הרבה יותר מידי גבוה. ההכנות לניתוח היו מרובות וחשבתי לעצמי, אין מצב שעכשיו אני הולכת הביתה, ביקשתי שתי דקות ואז שתחזור על המדידה. התיישבתי לי והתחלתי עם המחשבות, לומר בדיוק מה עשיתי אין לי מושג, אבל זה עבד, אחרי שתי דקות האחות מדדה שוב והלחץ דם היה תקין לגמרי. היא כל כך לא האמינה שקראה לעוד כמה אנשים לספר את הסיפור. מאז כבר הפכתי למומחית בעניין והורדת לחץ דם וגם דופק הפכו לעניין שבשגרה, ובכל פעם מגיעים אנשי הבריאות בשביל לצפות בנס, עבורי זה כלל לא נס, זה אפילו ברור לגמרי. וזה רק חלק מהדברים אותם אני מסוגלת לעשות, מתוך שליטה בנפש ובגוף... 
מירבי היקרה, את בנית את התוכנית ומראה את הדרך, עם המון סבלנות ועוד יותר אמפטייה, תמיכה בלתי נגמרת והמון רצון לעזור... בזכותך אני היום במקום הרבה יותר טוב, מבחינה רפואית הדברים לא פשוטים, אבל בזכותך אני מצליחה לחיות חיים טובים יותר עם המון מחשבה והמון כוחות.
אני זכיתי במורת דרך כמוך, מאחלת לעוד רבים אחרים להיעזר בך ,כי את באמת מצאת את הדרך להיטיב את החיים... 
אוהבת אותך המון,
שרון נ. 


"לפני כשנתיים אובחנתי כחולה בפיברומיאלגיה. מאדם היפראקטיבי שלא יודע לנוח לשניה, הפכתי לצערי לאדם שסובל בכל רגע מכאבים בכל הגוף. הרופא המטפל בי המליץ לי לעשות יוגה. על כך אני מודה לו מקרב לב, מאחר וכתוצאה מכך הגעתי אלייך לתרגול יוגה טיפולית. בהתחלה היה לי מאד קשה, שיווי המשקל שלי היה גרוע ביותר וחולשת השרירים ממנה סבלתי, הקשו עליי בביצוע התרגילים. לאט לאט ובהתמדה, המצב החל להשתפר פלאים, ואף בבדיקה גופנית הראומטולוג המטפל בי, ציין שחל שיפור דרמטי בתנועתיות של המפרקים.  מירבי היקרה, תודה רבה לך על השיעורים הנפלאים והמרגיעים, השיעורים שמאפשרים לי לנשום, לקום מהכאבים ולהמשיך את חיי!"
 
יעל שושני


 
יוגה טיפולית - מירב צייג אשכנזי

תכנית אימונים אישית

לקוחות ממליצים