יוגה במודיעין

ברוכים הבאים למירב היוגה - סטודיו ליוגה במודיעין

"מירב היוגה", סטודיו ללימודי יוגה המיועד לתלמידים בכל הרמות, המעונינים לעבור תהליך אישי משמעותי, מרגש ומעצים העונה על הצרכים המדויקים של כל מתרגל/ת.
בסטודיו מתאמנים קהלים רבים ומגוונים לרבות: נשים, גברים, נשים בהריון, אחרי לידה ותלמידים בני 60+

מה היוגה מכניסה לחיינו? 

שיעורי היוגה מוכחים כמפתחים כישורים גופניים ומנטליים חשובים להתנהלות היום יומית כמו גמישות, חיזוק השרירים, מרכז הגוף ורצפת האגן, שיפור היציבה, המרצת זרימת הדם, איזון מערכת העצבים, שיפור הריכוז לצד יכולת להשפיע על מיקוד התודעה, המחשבות והרגשות. 
בעת תרגול היוגה, אנו מטעינים את עצמנו באנרגיה חדשה ורעננה, במהרה תרגישו שהיוגה הופכת לשפה עבורכם וכמובן לדרך חיים. 

איזה סוג יוגה נלמד יחד? 

שיעורי האתה ויניאסה יוגה
 ויניאסה יוגה משלבת תרגול תנועתי זורם עם נשימה מודעת, זהו סגנון דינאמי באופן מאוזן  ורך (וברמות שונות) שמשלב סדרות של תנוחות שהקשר בינהם זה הנשימה והמודעות שנוצרת, יש שיעורים של שעה ושיעורים של שעה ורבע לשעה וחצי והם כוללים גם תרגילי נשימה, מדיטציה והרפיה.
בנוסף לתרגול הפיזי תלמדו טכניקות של ריכוז ומיקוד התודעה (השלבים למדיטציה) לצד שחרור העומסים הרגשיים המציפים אותנו. השיעורים מתאימים למתחילים וממשיכים וכדאי להתייעץ עם מירב לאיזה שיעור להגיע. 

מיינדפולנס- שיעור מדיטציה ותרגול שליטה בתשומת הלב, נכיר את המערכת האוטומטית ונקבל כלים להתמודדות עם מחשבות טורדניות, ביקורת עצמית שלילית ועוד, נתרגל חיבור לרגשות כמו אהבה, קבלה עצמית הודיה וחמלה.

 

מירב היקרה,
דרך השיעורים איתך, המתקיימים כמעט שנתיים גיליתי עולם חדש . היוגה מעניקה  לי אפשרות חדשה להבנת הגוף, לתמרון ולגמישות . ההוראה שלך ראויה לשבחים ותהילות, היות שהיא אישית ואנושית, ונעשית מתוך רצון לקידום הלומד ויכולת הזדהות איתו .אני מקווה שנמשיך שעורים אלה , ויחד נגיע לתוצאות מצוינות.
תבורכי על פעילותך היצירתית והתורמת.
נורית קידר


שנתיים חיפשתי מורה ליוגה עד שמצאתי את מירב, זה היה לפני שנה וחצי ומאז אני מתמיד, פעמיים בשבוע. מירב היא מורה ליוגה שלא פגשתם מעולם: פרקטית, מדויקת, ממצה את מקסימום היכולת שלך, מקסימום הגמישות וגם יודעת לקחת אותך למקסימום הרפייה. מי שגר באיזור מודיעין ולא הכניס אותה ללוז שלו, יצטרך להגיד לגוף שלו "סליחה, מצטער שהייתי טמבל"

משה

ראשית אם לא הייתי נשבית בקסמייך, לא הייתי נשארת ביוגה. התחלתי באשטנגה, יוגה דינמית שעובדת עלכמה רבדים. תודעה כח וגמישות. ולאחר מכן גיליתי את האתה חשבתי שהאתה יוגה לא מתאים לטמפרמנט שלי שזה איטי מדי, וקל מדי - התבדיתי בגדול. גיליתי את נפלאות הפרנה ימה( נשימות). כמה זה תורם לשלווה והרוגע וניקוי הרעלים היום יומי שלנו כל יום מחדש. ההאתה משלימה בצורה הרמונית למדיי את האשטנגה וביחד זהו שילוב מנצח. היוגה שינתה לי את אורח החיים ומירב מעבירה את שיעורי היוגה באופן מושלם

אוהבת ומעריכה
אוריתאני לומד אצל מירב יוגה מזה כ-5 שנים ונהנה מכל רגע... סבלתי במשך השנים מכאבי גב תחתון ששמו ללעג את כל שיטות הטיפול, עד שהגעתי ליוגה של מירב, שפשוט חיסלה את הבעיה. מירב מורה מדהימה, בעלת ידע אדיר, מיידעת אותנו לגבולותינו רק כדי לשוב ולהרחיב אותם לאופקים חדשים.
נועם
 מזה כ-7 שנים אני מתרגלת האתה יוגה ואשטנגה יוגה, אצל מרב אשכנזי. את העובדה, שזו הפעם הראשונה שבה אני מתמידה פרק זמן, כה ממושך, בפעילות ספורטיבית כלשהיא,אני זוקפת לגמרי לזכותה של מרב מסירותה, גישתה העניינית, הרצינית והסבלנית הפכה את היוגה לחלק בלתי נפרד מאורח החיים שלי. הגמישות הרבה במועדי השיעורים ותוכנם מאפשרת גם לאנשים עובדים ועסוקים, כמוני, למצוא את הזמן הדרוש  לתרגול. גיליתי שהעיסוק ביוגה פותח ערוץ של  שחרור גופני ונפשי ההכרחיים כל כך במרוץ החיים המודרניים.
מיקי בש


התחלתי להתאמן אצל מירב לפני 9 חודשים. בהתחלה פעם בשבוע, אבל לאחר שגיליתי את אפקט האיזון שהתרגול עושה בגופי ובנפשי, פשוט התמכרתי  ומגיעה היום להתאמן 3 פעמים בשבוע. הדבר העיקרי שנמשכתי אליו הוא ההרגשה הנפלאה בסיום כל תרגול והוא הרגשה עילאית של איזון. זה כמו לצאת מטיפול של שעה וחצי בספא. ועם הזמן גיליתי אפקטים נוספים שהתרגול מביא לחיי, אם זה גמישות, חיטוב, חיוניות וחוזק פיזי ונפשי. מרב היא מורה מנוסה ומעמיקה, ותמיד עושה לנו את הקישור בשיעורים בין הפן הפיזי של היוגה לצד הרוחני והנפשי. אני לוקחת חלק בכל סוגי השיעורים - האתה יוגה, אשטנגה רכה ואשטנגה למתקדמים, ולכל שיעור כזה אנרגיות שונות לחלוטין. מרב נכנסת בדלת עם אנרגיות שונות לכל שיעור, זה מדהים איך זה משפיע על התרגול. כל סוג תרגול שונה, ומביא איתו משהו אחר למתרגל. כל פעם אני נדהמת מחדש כמה היוגה חכמה, וכמה היא הוליסטית ומאחדת חד וחלק בין גוף ונפש.

נעמה


אני לומדת יוגה עם מירב מזה ארבע שנים, העובדה שהשעורים מתפרסים כמעט על כל ימות השבוע גורמת לתחושת חופש וגמישות.
השעורים עם מירב מבחינתי הם נכס שאני רוצה וצריכה לשמור עליו. בשיעור ניתן להעמיק ולגעת ברמה המנטלית והרגשית בנוסף לרמה הפיזית, בהתאם לפניות שלך בכל תרגול, מירב מקדמת ומעירה , וניתן לחוש כל הזמן בתהליך של דיוק והטמעה, שהולכים ונבנים נדבך על גבי נדבך. בשיעורי היוגה עם מירב אני מרגישה שאני משחררת רגשות תקועים, ישנם  תרגילים שאני עושה שאני ממש מרגישה שיוצאת לי אנרגיה מהידיים החוצה. התרגול גם שיפר לי את היציבה, את הגמישות ואת חוזק השרירים, כאשר אני עושה הפסקה, מתחילות לי בעיות גב ואני צוברת המון מתח בגוף.
אני מאוד מרוצה מדרך ההוראה של מירב, היא  מדויקת, רהוטה, אוהבת את היוגה, חווה ומבינה אותה ברמות מתקדמות.
מודה על כל השנים וממליצה בחום.
דפנה בן חיים


מירב היקרה,
אחרי יותר משנה שהייתי טכנאית של אף 15 בחיל האוויר, הרמתי טילים, נכנסתי לחורים במטוס והאוויר היחיד שנכנס לי לריאות היה אדי דלק ומנועים ענקיים-הגוף שלי לא יכל יותר:  הרגליים כבר לא עבדו, והריאות לא שיתפו איתי פעולה.

לא יכולה להסביר לך במילים כמה שעזרת, הירידה שלך לפרטים ותשומת הלב לגוף שלי בשיעור עשו את שלהם!
חזרתי להיות בת 21 שוב,השיעורים שלך הקנו לי ערכים מוספים לחיים:פריקת מתחים ולחצים,כוח,תזוזה ונשימות והכול באווירה רגועה וידיעה שאת מתדרכת כל הזמן.
אני תכף לקראת שחרור,עשית לי חשק להתמסר ליוגה וללמוד את זה בעצמי.
מעריכה מאוד ואוהבת!
סיוון גנץ.  


בשנת 2009 התוודעתי לפעילות היוגה בהנחייתך באמצעות בתי. הצצתי ו"נפגעתי"... בחיי היום אני משמש בתפקיד ניהול בכיר החושף אותי לאתגרים לא פשוטים וקבלת החלטות בעלות השפעה בתחומים רבים. בתנאי הסביבה בה אני עובד,קל מאד להיכנס למצבי מתח. ההרגשה הכללית תוך כדי תרגול היא פשוט נהדרת,ולאחר תרגול עוד יותר,גם מבחינה גופנית וגם מבחינת מצב הרוח.

השיעורים בהדרכתך משרים אווירה נעימה ורוגע.פשוט כיף.
עלי והצליחי !
יצחק פלד


אני מתאמנת ביוגה עם מירב מזה מספר שנים . מירב מקצועית. מאפשרת לקבל ולהתנהל עם היכולת האישית שלי ושל כל מתאמן. ויחד עם זאת , זאת להגיע  למצות את המירב. במהלך הזמן מירב מציבה אתגרים נוספים, ובכך משפרת את הרמה של כולם, ושלי בפרט. בשיעורים אני מגיעה לשקט נפשי בזכות ההתנהלות השקטה והמתאימה.

ענת שבכטר


מירבי היקרה,
רוצה להביע בפניך את הערכתי כי רבה אליך הן כמורה ליוגה והן כבן אדם. 
במהלך הפעמיים בשבוע כשאת מאמנת אותי ביוגה טיפולית, פשוט חולל נפלאות - המקצועיות, הסבלנות הרגישות, ועבורי, את יודעת, כל שיעור הוא חוויה והתרוממות נפש.
לפני כעשר ושנים ויותר אובחנתי כסובלת מפיברומיאלגיה. בחרתי לא להיות חולה והיוגה, עבורי, היא אחד הכלים להתמודד עם התסמונת ולנצח אותה- את, מירב ואני דבורה צוות מנצח.
תודה וישר כוח !
דבורה.


מירב היקרה,
כלל ידוע בחיים הוא שכל שיעור טוב מתחיל במורה שמלמד אותו.

מירב, מאז שהתחלתי להשתתף בשיעורי ההאתה יוגה שאת מעבירה (כחצי שנה), אני לומדת כל פעם מחדש כמה נכון הכלל הזה.
השיעורים שלך מועברים בצורה מקצועית, נעימה, ומצויינת ובנוסף את מעניקה יחס אישי לכל אחד ואחד.
השיעורים עצמם מקנים רוגע, שקט נפשי ותחושה כללית מעולה. כל שיעור גורם לאושר וציפייה לשיעור הבא.
אני שמחה שהכרתי אותך.
ליהי


אני מאד נהנית בשיעורי היוגה שלך. אין כמו אימון ביוגה כדי להחזיר לגוף את הגמישות שלו ולתת הרגשה פיזית וגם נפשית טובה. היום למרות גילי - אני בת 70 - אני בהחלט מרגישה את התועלות הרבות שהאימון ביוגה תורם לי. הבעיות שהיו לי בפרקי הידיים נעלמו וכל גופי התחזק. אני בהחלט חושבת שאת עושה עבודה נהדרת ותורמת רבות בהדרכתך בשיעורי היוגה לבריאות של תלמידותיך.
בברכה,
מרים טופז 

המלצות

מוזמנים לשיעור נסיון ללא עלות או התחייבות

השאירו פרטי התקשרות, ואצור אתכם קשר לתאום:
לקוחות ממליצים